Rust

Nový modovaný rust server Alpha

Pokud vás baví rust a vanilla vám přijde moc pomalá, je tu pro vás náš nový modovaný server Alpha.
IP serveru: 213.215.118.99:28016
Více v celé novince.


Server jsme nastavili aby byl co nejvíce vybalancovaný co se týče rychlosti sběru surovin, velikostí stacků a surovinám potřebným k udržení nebo vyraidování base. Módů na serveru je poměrně dost, ale zase ne tolik, aby to dělalo nějaký nepořádek. Ty které stojí nejvíce za zmínění jsou mody, které upravují velikost stacků, množství vytěžených surovin, množství lootu v barelech a bednách, ZLevels, N Teleportation, backpack nebo třeba No Escape.

Provoz serveru něco stojí, proto jsou na serveru i VIP výhody, které vám zpřístupní módy ulehčující hru, ale výrazně vás nezvýhodní oproti dalším hráčům. Jako VIP můžete například využít furnace splitter, máte větší backpack, oskinovat si itemy ve hře jakýmkoliv skinem z workshopu či máte o 2 homy více. Celé VIP výhody budou k nalezení v sekci VIP.

Wipe se bude odehrávat každých 14 dní v pátek mezi 17-18 hodinou počínaje dnešním datem (9.11.2018) a každý druhý wipe bude jen wipe mapy, takže začnete se všemi blueprinty, které jste se naučili předchozí wipe. Wipe se odehrává vždy v týdenním odestupu od wipu našeho vanilla serveru.

Nezbývá nám nic jiného než vám popřát štěstí při raidování a hodně úspěšných wipů na serveru!
Za CSGame.cz tým, Rokol_XVII

Napsat komentář