Counter Strike 1.6

CSGO MÓD CS 1.6

Ahoj všichni pařmeňi. Dnes jsme si pro vás připravili novinku o CSGO módu.
IP serveru – 213.215.118.99:27016
Co je to vlastně CSGO mód pro counter strike 1.6?
Co všechno najdete na serveru za možnosti? Pro více informací čti dál…

Už v názvu je pro mnohé jasné že CSGO mód pro counter strike 1.6 je přizpůsobený mód globál offensive na CS 1.6.
Vše co nám nabízí globál teď, najdeš na jednom servery. Více se ti pokusím vysvětlit v dalších větách.
Na serveru csgo mód se hraje systémem položení bomby a zneškodnění bomby. Takže jako na klasických de_ mapách v CS 1.6.
Když se připojíš na server tak tě čeká jednoduchá ale rychlá registrace. Proč registrace? Protože server potřebuje znát o koho se jedná aby jsi mohl využit všechny možnosti které ti CSGO MÓD nabízí. Registruješ se jednou a máš od registrace a přihlašování klid. Server si tě bude pamatovat po každém připojení. Všechny peníze, itemy a další věci ti zůstanou na příště.
Po registraci se ti zpřístupní menu kde vidíš tvoje peníze ale taky inventář, možnost otevřít bednu, tradování, obchod a tvůj rank.
Začínáš na ranku silver 1 a končíš na ranku globál. Systém je jako na hře csgo, když se ti daří a vyhráváš zápasy tak jdeš nahoru v ranku, druhá možnost je ta horší, když se ti nedaří a právě naopak, v ranku padáš dolu.
Za zabíjení protivníku ti automaticky můžou padnout bedničky který si můžeš otevřít a z otevřené bedny můžeš získat nějaký skin zbraně – všech zbraní na serveru včetně nožů.

Aby se ti zobrazilo herní menu, stačí zmáčknout písmeno T. Poté se ti otevře herní menu kde najdeš

1. Inventář
2. Otevřít Bednu
3. Trade
4. Obchod
5. Skin Trash
Tvůj aktuální rank
Tvůj další rank

Když zmáčkneš jedničku = inventář – tak se ti zobrazí tvoje všechny skiny zbraní.
Když zmáčkneš dvojku = otevřít bednu – jestli máš zakoupenou nějakou bednu nebo ti nějaká bedna padla ze hry, tak ji můžete otevřít za peníze a těšit se z tvého nového skinu.
Když zmáčkneš trojku = trade – tak si můžeš z někým vyměnit skiny.
Když zmáčkneš čtyřku = obchod – tak můžeš prodávat svoje skiny nebo se podívat kdo prodává skiny a jestli si myslíš že cena za konkrétní item je dobrá a chceš si skin zakoupit od někoho kdo vytvořil nabídku prodeje svého skinu, tak klidně můžeš jestli máš dostatek peněz.

Na serveru najdeš taky – VIP výhody Stačí se podívat co jsme si pro tebe připravili. Třeba Máš 50% větší šance na drop klíče a case (bedny). Nebo Máš 50% větší šance na drop itemů a mnoho dalších super VIP výhod jen pro tebe.

Napsat komentář