Forum

Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

[Administrátor] Furien ThomiŠ

1. Musíte vlastnit originál hru přes Steam účet/ napíšete nám vaše steam_id a nick : ThomiS https://steamcommunity.com/profiles/76561198149989994/ STEAM_0:0:94862133

2. Musíte mít nahráno u nás alespoň 20-30hodín na servery kde žádáte o práva/ bude ověřeno přes HlstatsX : Mám niečo okolo 40 minut, ale o aktivutu jse nebát, budu aktivní denně více jak 3/4 hodínky denně, jenom ted mám před závěrečníma skouškama 🙂

3. Musíte mít čistý štít v podobě banu/ bude ověřeno : Ano mám VAC ban, který ale není muj, steam který používám je pouze náhrada mého oficiálního, který mi byl odcizen ,a stále je to v řešení s podporou služby steam.. HL Admin o VAC banu byl informováný.

4. Musíte mít alespoň 15 let + : 18 rokov - [10.10 1999] .

5. Musíte mít funkční mikrofón aby jste mohli komunikovat přes náš TeamSpeak3 a nebo jiný komunikační program : Mám funkčny mikrofon.

6. Výhoda pro vás je nahlašovaní cheaterů. Čím víc budete mít úspěšných hlášení tím větší šanci má vaše žádost na schválení: Není koho, níkdo tam zatím moc nehraje.

7. Měli by jste být slušný a nápomocní ke všem lidem na serverech : Jsem vždy vuči ostatním hráčum komunikativní, a slušný. Samozdřejmě že i ochotný.

8. Napište nám jaké zkušenosti máte jako administrátor : Bejval jsem Hlavní Admin Serveru Furien, na portále závisláci, neberte to jak reklamu portál již rok nefunguje.

9. Napište nám něco málo o sobě :  Ahoj, jmeuji se Fanda Kohoutek je mi 18 let jsem narozený v Karlovích Varech koníčky mám, hlavní záliba je Grafika a PHP ....

 

 

Děkuji hezký den 🙂 & děkuji za vyjádření k žádosti.

Ahoj, nesplňuješ podmínky. Až budeš splňovat všechny podmínky tak si požádej o práva. Dávám Lock.