Rust

Naš Rust server je v provozu

Zdravím milovníky této skvělé hry. Chci vám oznámit že náš server je plně v provozu.
CSGame.cz | Vanilla – IP: 213.215.118.99:28015
Neznáte hru Rust? Nevadí! Přečti si uvnitř novinku do konce kde vám ve zkratce popíšu něco o rustu…

Co je Rust? Rust je survival hra dostupná na Steamu vytvořena vývojáři z Facepunch Studios, kteří mimo jiné mají zásluhu na známém Garry’s Mod, kterého se prodalo více než 7 milliónů kopií.
Hra Rust je inspirována hrami jako je DayZ, Minecraft a Stalker. Je to masivní multiplayerová hra (momentálně až 300 hráčů na server), kde ty a ostatní hráči jste vystaveni přežití v těch nejhorších podmínkách a kde lidskost klesla na úroveň jeskyních lidí.
Svět Rustu je krutý. Prostředí k Vám není přátelské. Medvědi a vlci Vás budou nahánět, aby Vás zabili. Pád z výšky Vás zabije. Pokud se vystavíte radiaci na delší dobu, zabije Vás. Hladovění Vás zabije. Zima Vás může zabít. Ostatní hráči Vás mohou najít, zabít a vzít Vaše věci. Naštěstí pro Vás můžete zabít ostatní hráče Vy a vzít si jejich věci. Nebo si můžete najít přátelé a jeden druhému pomoci v přežití a pomocí stavebních nástrojů si postavit bezpečný domov.
Jestli jste nezkusili ještě tuhle skvělou hru tak neváhejte a zkuste jí co nejdříve! Opravdu vás Rust chytne a na našich serverech si zapaříte s partou skvělých lidí!!!

Napsat komentář